Groepsfoto van het personeel van Assurantiekantoor van Wijgaarden Vinkeveen

Medewerkers

Arnold Oldert

Functie
Directeur en relatiebeheerder
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
arnold@asskntvanwijngaarden.nl

Werkzaam op het kantoor sinds 1995. Als buitendienst medewerker onderweg om samen met u, uw risico's zo goed mogelijk in kaart te brengen en naar oplossingen te zoeken. Ruime algemene kennis en ervaring en als specialisme hypotheken, pensioenen en employee benefits.

Maarten Snoeren

Functie
Directeur en relatiebeheerder
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
maarten@asskntvanwijngaarden.nl

Verbonden aan het kantoor sinds 1998 en schoonzoon van H. van Wijngaarden. Naast een brede algemene verzekeringskennis en ervaring een uitstekende partner voor meer ingewikkelde schadeverzekeringen. Daarnaast hypotheekadviseur.

Chantal Snoeren- van Wijngaarden

Functie
Administratief en Financieel medewerkster
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
chantal@asskntvanwijngaarden.nl

Renate Mueller-Kolkman

Functie
Administratief en commercieel medewerkster
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
renate@asskntvanwijngaarden.nl

Renate is samen met Ellen de rechterhand van de relatiebeheerders. Daarnaast verzorgt zij een deel van de polisadministratie.

Ellen Groot

Functie
Administratief en Commercieel medewerkster
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
ellen@asskntvanwijngaarden.nl

Ellen is ons eerste aanspreekpunt en zal u als eerste te woord staan. Zij weet als geen ander wie u waarvoor moet hebben. Daarnaast heeft zij commercieel ondersteunende taken.

Inge van der Bijl

Functie
Schadebehandelaar
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
inge@asskntvanwijngaarden.nl

Inge bewaakt de interne en externe communicatie en is samen met ellen en renate de rechterhand van de relatiebeheerders. Verder zal zij het schadetraject van melden tot afhandeling/uitkering voor haar rekening nemen.

Martijn Germs

Functie
Commercieel/administratief medewerker
Telefoon
(0297) 219 000
E-mailadres
martijn@asskntvanwijngaarden.nl

Martijn is sinds 01-03-2019 onze nieuwste aanwinst op kantoor. Na een stage periode tijdens zijn studie ongeveer 10 jaar geleden zijn we elkaar blijven volgen. Het lag dan ook voor de hand om hem te benaderen toen wij een nieuwe commercieel/administratief medewerker zochten. Martijn zal in eerste instantie zich begeven op de particuliere verzekeringsmarkt en dit zal in de nabije toekomst verder worden uitgebreid.

Stel ons gerust uw vraag

Wij nemen de regelgeving met betrekking tot de bescherming van uw persoonsgegevens serieus en hecht veel waarde aan de bescherming van uw privacy. Bekijk hier ons Privacy statement.